zaprojektowana w nowoczesnym designie kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż La Zeni (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży La Zeni (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (La Zeni). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 167 000 EUR (718 100 złotych). Powierzchnia 82,21 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 8 735 złotych. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest w czterokondygnacyjnym budynku.

Największym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest jego unikatowa lokalizacja, która gwarantuje całą okazałość świata śródziemnomorskiego – od gór, poprzez doliny, aż do morza i piaszczystych plaż. To doskonała propozycja nie tylko na krótkie wakacje czy urlop, ale pobyt przez cały rok. Na wyciągnięcie ręki znajdują się wszelkiego rodzaju usług, jak bary, restauracje, supermarkety, centra handlowe, centra medyczne oraz prestiżowe pola golfowe. Na plażę można dojść spacerem w dziesięć minut. Na uwagę zasługuje również sam apartamentowiec, gdzie znajdziemy basen, podziemny parking oraz siłownię. Z okiem oraz tarasu roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na morze.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-49)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)