widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 429 000 złotych. Powierzchnia 78 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 5 500 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 4 pokoje. Parter w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2017 roku.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– balkon
– salon
– 3 sypialnie.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy duże pomieszczenie piwniczne. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Luksusowy apartament na sprzedaż z niepowtarzalnym klimatem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób ceniących prestiż, swobodę, solidność i przestrzeń.

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w otoczeniu niskiej, prestiżowej zabudowy. Okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo, tereny zielone.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4554)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl

x (x)