slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 480 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 74,39 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 452 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje wszystkim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz komfortu. Do długiej listy zalew koniecznie trzeba dodać komfortowe, eleganckie i odremontowane wysmakowanym stylu wnętrze, na które składają się: aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka z wc + hol + taras. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnego, pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. To również świetna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w zielonej i bezpiecznej okolicy a jednocześnie w sąsiedztwie tętniącego życiem centrum. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością duża liczba miejsc parkingowych przy budynku. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy również wygodne pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w otoczeniu sklepów, szkół, marketów, galerii handlowych, przychodni zdrowia etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym ogrodem. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5998)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl