slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2016 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na drugim piętrze z korzystną ekspozycją okien na północ–południe. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 950 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 70 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego” z potwierdzeniem notarialnym. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Luksusowy apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom najwyższy stopień komfortu (klimatyzacja) i bezpieczeństwa. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu wyróżnia się nietypowymi rozwiązaniami. Są tu ciekawe elementy związane z wystrojem i oświetleniem, które nadają indywidualny charakter.

Luksusowy apartament do wynajęcia wykończony z dbałością o każdy detal. Do długiej listy atutów warto dodać funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze, a także przynależne miejsce parkingowe. Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się również może atrakcyjną lokalizacją w nowym, kameralnie położonym bloku, na zamkniętym terenie. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się swoją przestronnością, nowoczesnym designem i przemyślanym rozkładem pomieszczeń: 2 sypialnie + hol + korytarz + łazienka z wc + jadalnia + kuchnia + taras + salon. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4696)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl