slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, stosunkowo niedawny rok oddania do użytku 1990, a także imponująca cena 230 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o 10 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na IX piętrze i liczy 34,5 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 667 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może swoim słonecznym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są funkcjonalnie zaaranżowane i gustownie wykończone. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle korzystnej lokalizacji, w otoczeniu wielu sklepów, szkół i przedszkoli. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany pracującemu małżeństwu lub osobie, która chciałaby mieszkać w zielonej cichej okolicy, a jednocześnie w pobliżu tętniącego życiem osiedla.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. Mamy tutaj zabezpieczenia w postaci zarówno antywłamaniowych drzwi, jak i domofonu. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią dużą liczbę miejsc postojowych. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6000)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl