slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, 4-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 826 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 92,3 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 630 000 zł, położenie na III piętrze oraz atrakcyjną ekspozycję okien.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert w pierwszej kolejności swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również fantastycznym wnętrzem, komfortowymi pokojami oraz eleganckim wykończeniem z zachowaniem oryginalnej stolarki (oryginalne, przedwojenne, dębowe deski). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + balkon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym lokatorom wysoki komfort i poczucie bezpieczeństwa. W łazience rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy duże pomieszczenie piwniczne. Osoby zmotoryzowane mają możliwość uzyskania cesji najmu dwóch garaży, które znajdują się w bardzo bliskiej odległości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży z dużym zyskiem. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13175)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl