slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, 5-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 5 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 4 228 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1930. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 123 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 520 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o niezwykle klimatycznym, komfortowym oraz estetycznie wykończonym wnętrzu. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim fenomenalną lokalizacją w pobliżu lubianego przez mieszkańców parku blisko centrum. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi lub osób, która doceniają zieloną lokalizację.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– 3 sypialnie
– pokój z antresolą
– kuchnia
– łazienka z wc.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno odpowiednią ilość miejsc parkingowych przy budynku. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6005)

Kontakt:
e-mail: Legnica@wgn.pl