slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 259 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy z 1900 roku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 43 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 023 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w pobliżu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: przychodnie zdrowia + apteki + restauracje + place zabaw + żłobki + przedszkola + szkoły + punkty usługowe + sklepy. Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne oraz komórka. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca przepięknie urządzonym wnętrzem o praktycznym i przemyślanym rozkładzie: łazienka + korytarz/przedpokój + aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Kupujący ponosi koszty związane z zakupem ekskluzywnego apartamentu: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksa notarialna + wpisy do księgi wieczystej + obsługa transakcji przez biuro nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-570)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl