slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6,9 tys. zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2023. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 45,11 m2. Standard deweloperski. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północny zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 311 259 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w centrum miasta. W zasięgu wzroku niezbędna w codziennym życiu infrastruktura: punkty usługowe, sklepy, galerie handlowe, parki, targ, przedszkola, kościoły, markety, szkoły. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie wśród luksusów, wygód i komfortu. Z okien roztacza się imponujący widok na zielony skwer.

Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z możliwością dokupienia:
– zewnętrznego miejsca parkingowego za 15 tys. zł;
– pomieszczenia piwnicznego za 10 tys. zł;
– pakietu (pomieszczenie piwniczne + zewnętrzne miejsce parkingowe) za 21,6 tys. zł.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom nie tylko komfort i wygodę (wentylacja mechaniczna), ale również bezpieczeństwo. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem: aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia + balkon + łazienka z wc + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4064)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl