slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2018, a także imponująca cena 520 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 73,22 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 102 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezliczonej ilości marketów, przedszkoli, sklepów, punktów usługowych, urzędów, basenów, targów, przychodni zdrowia, szkół, parków, kin. Blisko stąd również do Rynku. Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom nie tylko najwyższy komfort życia, ale również poczucie bezpieczeństwa (domofon). Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z widocznymi na zdjęciach meblami/sprzętami (do uzgodnienia z właścicielem). Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno przynależne miejsce parkingowe (pod wiatą) oraz komórka lokatorska. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca nowoczesnym, 2-poziomowym wnętrzem wykończonym z wyczuciem dobrego gustu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych nieruchomości. Usługa kompletnie bezpłatna. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zapytaj i umów się na prezentację. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem ekskluzywnego apartamentu: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4248)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl