slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 365 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 69,9 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ – południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 375 000 zł oraz położenie na IV piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności zadbanym, słonecznym i elegancko zagospodarowanym wnętrzem z ładnym balkonem. Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód i licznych udogodnień (jak np. klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją w otoczeniu zieleni. W zasięgu wzroku sklepy, punkty usługowe, targowisko, przychodnie zdrowia, place zabaw, przedszkola, szkoły itp. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Kupując za pośrednictwem WGN, kupujecie Państwo sprawdzoną nieruchomość. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu bądź jego remont. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3706)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl