slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zakopane (okolice)

Apartament do sprzedaży Zakopane (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zakopanego (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2010, a także imponująca cena 849 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 45,8 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 18 537 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym lokatorom życie na światowym poziomie wśród niezliczonej ilości luksusów, wygód i komfortu. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją raptem 800 metrów od stacji narciarskiej. Nieopodal znajdują się popularne baseny termalne. Dla posiadaczy aut wyznaczono miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Luksusowy apartament do sprzedaży kompletnie wyposażony i umeblowany w bardzo wysokim standardzie. Ekskluzywny apartament na sprzedaż w stylu góralskim:
– salon;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– 2 sypialnie;
– przedpokój.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-26908)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl