slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Leszno (okolice)

Apartament do sprzedaży Leszno (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Leszna (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny, a także imponująca cena 259 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 62 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 177 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż oferuje swoim domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niezliczonej ilości luksusów, wygód i udogodnień. Do luksusowego apartamentu przynależą:
– pomieszczenie gospodarcze;
– pomieszczenie garażowe.
Praktyczny i przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń wygląda tu następująco: sypialnia + pokój dzienny + kuchnia + garderoba + wiatrołap + łazienka. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przeszło generalny remont. Do niewątpliwych atutów tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać przepięknie wypielęgnowany ogród, na którym znajdują się dwa budynki drewniane wykorzystywane jako pomieszczenia do przechowywania narzędzi ogrodowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje olbrzymim potencjałem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Gorąco polecam. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z jego weryfikacją. Kupując luksusowy apartament z naszą pomocą, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz obsługę notarialną. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Zadzwoń i umów się na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-568)

Kontakt:
e-mail: d.bulaszenko@wgn.pl