slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2024, a także imponująca cena 380 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 47 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 085 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu komfortu i wygody. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje fenomenalną lokalizacją wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej oraz nowoczesnego budownictwa mieszkalnego. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do trasy S3. Kierowcy docenią na pewno opcję zakupu miejsca parkingowego obok budynku (dodatkowo płatne 10 tys. zł).

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań poprawiających jakość życia, jak na przykład mechaniczna wentylacja. Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może nowoczesnym projektem wnętrza obejmującym: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienkę z wc + sypialnię + balkon + przedpokój. Luksusowy apartament na sprzedaż jest nowy i bezczynszowy. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. Prezentacja ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przeprowadzana jest zawsze w obecności agenta WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4255)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl