slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Finestrat)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Finestrat)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Finestrat (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 148 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 770 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,15 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się unikatową lokalizacją na wybrzeżu, w otoczeniu przepięknych gór. To wyjątkowe miejsce, gdzie sezon trwa dziesięć miesięcy, a dla przyjeżdżających przygotowano liczne atrakcje, m.in. wesołe miasteczko + 2 pola golfowe + ścieżki rowerowe + tor kartingowy + aleje spacerowe. W najbliższej okolicy znajdziemy bogate zaplecze handlowo-usługowe: punkty usługowe, kasyna, centra handlowe, bary, restauracje, kawiarnie, winiarnie. Panuje tu perfekcyjny mikroklimat, który czyni ten region wyjątkowym w całym basenie Morza Śródziemnego.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont i jest w pełni wyposażony. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od przekroczenia progu zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + łazienka + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 2 sypialnie.
Do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie w piwnicy + olbrzymi taras z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze i palmowy ogród.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa ogromnym potencjałem, ponieważ stanowi znakomitą propozycję zakupu inwestycyjnego i późniejszego, dochodowego wynajmu (licencja turystyczna + umowa z jednym z wiodących portali dotyczących rezerwacji). Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest w rewelacyjnej lokalizacji, na terenie prestiżowego osiedla z basenami i tropikalnymi ogrodami. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje domownikom bezpieczeństwo i życie na europejskim poziomie (klimatyzacja, elektryczny podgrzewacz wody). Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.  Aby uzyskać więcej informacji na temat typowych wysokości opłat miesięcznych, cen krótko- i długoterminowego wynajmu, prowizji lub podatków lokalnych, możesz skontaktować się z naszym agentem nieruchomości. Nasz przedstawiciel zajmie się na miejscu poważnie zainteresowanymi stronami. Nie wahaj się i ciesz Hiszpanią, krainą wina, oliwek, tańca i słońca. Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę na miejscu (prezentujemy nieruchomości oraz okolicę). Pomagamy przy transakcji oraz w uzyskaniu kredytu. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, włosku i hiszpańsku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27784)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl