widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicy Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 430 000 złotych. Powierzchnia 160 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 2 688 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z pięciu pokoi i usytuowany jest na trzecim piętrze w pięciokondygnacyjnej kamienicy. Wystawa okien w kierunkach: południe, wschód i zachód. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 1999 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją na Starym Mieście. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż:
POZIOM 1:
– salon
– balkon
– część jadalniana
– kuchnia
– przedpokój.
– pokój gościnny
– łazienka
POZIOM 2:
– sypialnia
– balkon
– pokój
– łazienka
POZIOM 3:
– pokój
– garderoba.

Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska o pow. 1,6 metra kwadratowego. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachęca do spędzania czasu razem i daje poczucie swobody oraz nie ograniczonej wolności. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – możliwość przerobienia go na dwa oddzielne lokale z osobnymi wejściami.

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną. W razie wszelkich pytań zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na wizytę w luksusowym apartamencie na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1608)

Kontakt:
e-mail: d.szczepanska@wgn.pl

x (x)
x (x)