slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje w dwukondygnacyjnym budynku. Cena – 954 600 złotych. Powierzchnia 96,38 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 905 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany miłośnikom nowoczesnych wnętrz, prestiżu  i gry w golfa. Nieopodal bowiem znajduje się popularne pole 18-dołkowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaprojektowane w śródziemnomorskim stylu na dwóch poziomach. Niezwykle efektownie prezentuje się zadbany ogród oraz taras na dachu, a w częściach wspólnych basen. Na wyciągnięcie ręki dostęp do wszystkich usług (sklepów, supermarketów, ośrodków zdrowia, aptek, restauracji, hoteli, SPA, aquaparków etc.).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-17)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)