slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 4 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje cztery pokoje o łącznej powierzchni 80 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2023 roku. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach „najmu okazjonalnego” przez co najmniej rok i wyłącznie dla najemców nieposiadających zwierząt. Luksusowy apartament do wynajmu zaprojektowany w najnowszej stylistyce i przepięknie wyposażony. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami podnoszącymi komfort życia, jak np.: ogrzewanie podłogowe albo system ogrzewania z możliwością sterowania temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach.

Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje doskonałą lokalizacją w perfekcyjnie skomunikowanej okolicy. Blisko przepiękne tereny zielone. Ekskluzywny apartament do wynajęcia ekonomiczny w eksploatacji, co zawdzięcza energooszczędnym rozwiązaniom, materiałom oraz sprzętom. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu do wynajęcia koniecznie należy dodać funkcjonalny układ pokoi i pomieszczeń: aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia + balkon + łazienka + komunikacja + 2 pokoje. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do osób, które docenią komfort i funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu. Luksusowy apartament do wynajęcia dotychczas nigdy nie był wynajmowany ani zamieszkały, co oferuje świeżość i czystość wnętrz. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresują dwa miejsca postojowe. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje ponadto nowoczesnym designem, wytwornym wnętrzem i słonecznym balkonem. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 8 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14333)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl