wizualizacja prezentująca słoneczne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Luksusowy apartament na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 550 tys. złotych,a także duża powierzchnia 114,14 mkw. w jednokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2019 roku. Standard deweloperski. Wszystkie cztery pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 819 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 łazienki + 4 pokoje + pokój dzienny + kuchnia. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z oddzielnym ogrodem. Właściciele aut docenią liczne miejsca parkingowe na posesji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w pobliżu terenów zielonych, na prywatnym, ogrodzonym osiedlu.

Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów. Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr licencji: 9782. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-175)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl