zaprojektowane w bieli, w nowoczesnym designie wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 400 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 55 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 7 273 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2020 roku. Ekspozycja okien na południowy zachód. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym projektem, wygodną antresolą i zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również na zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje meble i wyposażenie widoczne na zdjęciach (z wyłączeniem wyposażenia sypialni). Nowi mieszkańcy będą mieli możliwość zakupu komórki lokatorskiej (dodatkowo płatne 12 tys. zł).

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w doskonałej lokalizacji, kwadrans drogi od centrum. Duża zaletą jest również funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– łazienka
– antresola
– pokój dzienny
– balkon
– sypialnia
– przedpokój
– wc
– łazienka.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony jest w gotowe przyłącze pod instalacje alarmową. Nad bezpieczeństwem czuwają również solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym (dodatkowo płatne). Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1218)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl