przestronny salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Los Alcazare (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Los Alcazare (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Los Alcazare). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Cena – 159 000 EUR (683 700 złotych). Rynek pierwotny. Powierzchnia 78,5 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje  8 710 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest w pięciokondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyci najbardziej amatorów aktywnego wypoczynku oraz wszelakiej maści sportów wodnych. Znajduje się bowiem tuż przy polu golfowym oraz w niedalekiej odległości od popularnych miejsc surferów wodnych. Do plaży spacerem można dojść w miej niż kwadrans. Blisko rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa oraz szereg atrakcji, jak na przykład jeden z największych parków narodowych w okolicy, wiele dawnych wiosek rybackich, naturalne tereny, gdzie występując różowe flamingi etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w prestiżowym apartamentowcu, który wyróżnia się odważną elewacją o kompozycji piaskowego koloru oraz czerwieni. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno miejsce parkingowe. Dodatkowo do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie gospodarcze oraz dostęp do basenu w częściach wspólnych. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na morze.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-57)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl