nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Gdańsk (okolice)

Apartament do wynajmu Gdańsk (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 2 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 47 metrów kwadratowych. Parter w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 3 pokojami. Budynek oddany do użytku w 2004 roku. Ekspozycja okien na wschód – zachód. Ekskluzywny apartament do wynajęcia z przynależnym ogrodem.

Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej lokalizacji to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Niedaleko stąd do Trójmiejskiej Obwodnicy. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą ogólnodostępne miejsca postojowe znajdujące się obok budynku.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej na rok. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-239)

Kontakt:
e-mail: e.polakowska@wgn.pl