slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 337 172 zł (7 900 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku planowanym do oddania w IV kwartale 2022 roku o 4 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 42,68 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. II piętro. Korzystna ekspozycja okien na wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją fantastyczną lokalizacją w nowym i ciekawym punkcie miasta. To niezwykle prestiżowa inwestycja deweloperska gwarantująca życie na europejskim poziomie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym, obszernym balkonem. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– pralnia/garderoba
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym miejscem postojowym w podziemnym garażu oraz komórką lokatorską. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-411)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl