slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 51,07 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 10 182 zł/m2. Budynek z 2021 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 520 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: korytarz + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy dodatkowo funkcjonalna komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa i europejski poziom komfortu (klimatyzacja). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu imponuje ponadto gustownym wykończeniem, wytwornością i prestiżem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w elitarnej okolicy, w centrum miasta, co zapewnia nieskrępowany dostęp do pełnej infrastruktury handlowej. Osoby zmotoryzowane na pewno uciszy przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest na pewno imponujący, zimowy ogród.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13595)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl