slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 102 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 157 zł/m2. Budynek z 2005 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 730 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca rewelacyjną lokalizacją nieopodal centrum. Rodziny posiadające samochód docenią dogodne połączenie z trasami ekspresowymi S17 oraz S19. Wszystkim natomiast przyda się pobliska infrastruktura: galerie handlowe, sklepy, paczkomaty, szkoły, wyższe uczelnie, place zabaw, kościoły, punkty usługowe, szpital, przedszkola, przychodnie zdrowia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z opcją pozostawienia wyposażenia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ekskluzywnym, 2-poziomowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
WYŻSZY POZIOM: garderoba + 2 sypialnie;
NIŻSZY POZIOM: balkon + aneks kuchenny + łazienka + pokój + pokój dzienny.
Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z piwnicą.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zapraszamy do kontaktu i na prezentację. Na prezentacji poprosimy o podpisanie karty przekazania danych nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-661)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl