slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima, Orihuela Costa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima, Orihuela Costa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Punta Prima, Orihuela Costa (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, planowany na 2024 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 857 280 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 70 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 247 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, co zapewnia imponujący poziom życia i prestiżu. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi: kuchnia + salon + 2 łazienki + taras + 2 sypialnie. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka parking. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom fantastyczne widoki z okien i tarasu. Przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych terenów zielonych, basenów itp. Okolica uchodzi za jedną z najciekawszych na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. WGN zajmuje się kompleksową obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. WGN gwarantuje obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowym apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zapraszamy na stronę: www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9660)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl