zaprojektowany w nowoczesnym designie salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaży Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Budynek oddany do użytku został w 1960 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 5 783 zł/mkw., a także położeniem na wygodnym parterze w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 69 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 399 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + 3 sypialnie + kuchnia + łazienka z wc + korytarz. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż po kapitalnym remoncie, kiedy to m.in. wymieniono instalację elektryczną, hydrauliczną i gazową. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca efektownym oświetleniem złożonym z LED RGB (np. sufit z iluminacją rozgwieżdżonego nieba).

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany młodym małżeństwom i rodzinom z dziećmi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w atrakcyjnej lokalizacji. Nieopodal znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia apteka, sklepy, markety, dyskonty, place zabaw, stacje paliw, targ, centrum handlowe etc. Lokalizacja przypadnie do gustu w szczególności amatorom aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie ścieżki rowerowe, stacje rowerów miejskich itp.

W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-281)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl