elegancki salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Lublin

Apartament na sprzedaż Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 850 tys. złotych a także duża powierzchnia 73 mkw. w czternastokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północny wschód, wygodne ósme piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 11 644 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją atrakcyjną lokalizacją w centrum miasta oraz olbrzymim potencjałem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo późniejszej odsprzedaży z dużym zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowanym tym, którzy cenią jakość i styl.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również zapierającym dech w piersiach widokiem na Stare Miasto. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją ciekawą aranżacją będącą połączeniem funkcjonalności i wyczucia smaku. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera wykończenia i częściowe umeblowanie ze sprzętem AGD. Warto nadmienić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zainstalowanemu w budynku monitoringowi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-302)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl