slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Lublin (okolice)

Apartament do sprzedaży Lublin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Lublina (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 560 tys. zł (7 778 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1990 roku o sześciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 72 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoją doskonałą lokalizacją na terenie bezpiecznego i spokojnego osiedla. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: sklepy, punkty usługowe, place zabaw, przedszkola, szkoły. Warto podkreślić w tym miejscu, że lokalizacja oferuje dogodny i szybki dojazd do centrum w dosłownie kilka minut.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim gustownie zaprojektowanym wnętrzem z zapierającą dech w piersiach kuchnią w stylu prowansalskim. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przeszło generalny remont. Znajdziemy tu:
– balkon;
– łazienkę;
– wc;
– 2 sypialnie;
– pokój gościnny/biuro;
– kuchnię;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy o podpisanie karty przekazania danych nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-578)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl