slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 310 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 45,65 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 425 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka swoim zaprojektowanym w stylu „vintage” wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka;
– korytarz.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zostało gustownie odremontowane.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może także fantastyczną lokalizacją na terenie spokojnego, zadbanego oraz dobrze skomunikowanego osiedla. Lokalizacja zapewnia także dogodny dojazd do autostrady A2 oraz obwodnicy. Na wyciągnięci ręki znajdziemy sklep, drogerie, kościoły, szkoły, żłobki, przedszkola, parki oraz wiele restauracji. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe. Wokół cisza, spokój i dużo zieleni. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stan, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę oraz remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-600)

Kontakt:
e-mail: e.swiderska@wgn.pl