slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 53,04 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 024 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 319 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu do uzgodnienia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Rodziny posiadające samochód docenią znajdujące się w bliskim sąsiedztwie dwa strzeżone, płatne parkingi. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależną piwnicą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją doskonałą lokalizacją na terenie zielonego osiedla. Niedaleko stąd znajdziemy liczne punkty usługowe, markety, dyskonty znanych sieci, sklepy, szkoły, przedszkola.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się nie tylko wspomnianą już, znakomitą lokalizacją, ale również stylowo odremontowanym i przearanżowanym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: łazienkę z wc + garderobę + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przed prezentacją luksusowego apartamentu na sprzedaż niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu luksusowego apartamentu) przed oględzinami ww. nieruchomości.

Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Klientom zainteresowanym zakupem luksusowego apartamentu nasze biuro zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jego zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty, a także zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3254)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl