nowoczesny design wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Mar de Cristal)

Apartament do sprzedaży Mar de Cristal (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpania (Mar de Cristal). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 175 000 EUR (850 200 złotych). Rynek pierwotny. Powierzchnia 82,85 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 10 262 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest dwukondygnacyjnym budynku.

W pierwszej kolejności luksusowy apartament na sprzedaż przypadnie do gustu amatorom gry w golfa, gdyż nieopodal znajduje się jeden z najbardziej słynnych na świecie ośrodków golfowych. To także doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają bliskości morza, zdrowego klimatu praz pięknych krajobrazów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w niewielkiej miejscowości nad brzegiem Mar Menor. Jest tu zarówno morska przystań, jak i piękna, piaszczysta plaża. Centrum może nie jest olbrzymie, ale znajdziemy tu liczne bary, kawiarnie oraz sklepy. Ponadto, duże wrażenie robi spektakularny widok z plaży oraz przepiękny park regionalny.

Elitarna lokalizacja na terenie nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego z przepięknymi terenami zielonymi, ogrodami oraz basenem to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: 2 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia + salon. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-82)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl