slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Mazury

Apartament do sprzedaży Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 883 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2022. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 57,72 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 455 tys. zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do dobrze sytuowanych rodzin. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w ponadczasowym, uniwersalnym designie. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym: pokój dzienny + przedpokój + taras + aneks kuchenny + pokój dla dziecka + aneks kuchenny + łazienkę + sypialnię. Zmotoryzowani docenią dużą liczbę miejsc parkingowych. Atrakcyjna lokalizacja – wokół rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowo-oświatowa: przedszkola, żłobki, tereny zielone, szkoły, punkty usługowe, sklepy.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa elitarną lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla, na obrzeżach miasta. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Nasi Klienci mogą też liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. WGN to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. Nr licencji zawodowej 18950. Kupuj bezpiecznie za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika.

Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej. Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz: Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN Nieruchomości w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2689)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl