slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Wrocław (okolice)

Apartament do wynajmu Wrocław (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,6 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 69,71 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku zachodnim, trzy pokoje oraz niedawny rok budowy 2020. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o trzech kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach „najmu okazjonalnego” przez minimum rok. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje atrakcyjną lokalizacją na terenie bezpiecznego, cichego i spokojnego osiedla. W zasięgu wzroku rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: markety, sklepy, punkty usługowe, supermarkety. Rodziny posiadające samochód ucieszy ogólnodostępny parking pod budynkiem. Ekskluzywny apartament do wynajmu oferuje wszystkim najemcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon) i komfortu.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca słonecznym wnętrzem zaaranżowanym w nowoczesnym stylu: pokój dzienny + 2 sypialnie + łazienka z wc + loggia + aneks kuchenny + przedpokój. Ekskluzywny apartament do wynajmu łącznie z przynależną komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament na wynajem wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 4,5 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-1010)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl