slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 289 000 zł i powierzchnia 42 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na IV piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 881 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje już od pierwszej prezentacji atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej (szkół, punktów usługowych, ośrodków zdrowia, sklepów, siłowni, pubów, pizzerii, restauracji, aptek, gabinetów lekarskich, banków, marketów, dyskontów znanych sieci, przedszkoli, żłobków etc.). Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do Trójmiasta. Mocnym atutem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest pobliski las i park. Wokół dużo zieleni, placów zabaw dla dzieci oraz ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Cisza i spokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się dla majętnych osób, które chcą mieszkać na najwyższym poziomie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również olbrzymim potencjałem inwestycyjnym (obecnie wynajmowany). Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż uchodzi za kameralne, eleganckie i wytworne. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
– aneks kuchenny;
– salon;
– sypialnię;
– balkon;
– łazienkę z wc;
– przedpokój.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1649)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl