slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży na Mazurach

Apartament do sprzedaży na Mazurach

Luksusowy apartament na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 440 tys. zł (6 058 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1986 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 72,63 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w otoczeniu jezior, obiektów sportowych i terenów rekreacyjnych. To ścisłe centrum jednej z mazurskich miejscowości. Do niewątpliwych atutów ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto jeszcze dodać praktyczną i funkcjonalną piwnicę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest całkowicie umeblowane oraz odremontowane z dbałości o każde detal: pokój + pokój dzienny + kuchnia + balkon + przedpokój + łazienka + sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy do kontaktu. Kupuj bezpiecznie – kupuj za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika – nr licencji zawodowej 18950.

WGN to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży prezentowane jest wyłącznie za zgodą właściciela wyrażonej w formie pisemnej. Wysyłając do nas zapytanie, akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz: wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN Nieruchomości w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2624)

Kontakt:
e-mail: olecko@wgn.pl