slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 74 m2 z podziałem na trzy pokoje w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 4 699 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany zamożnym osobom z uwagi na standard i lokalizację. Luksusowy apartament do wynajęcia oferuje europejski poziom życia w komforcie i wygodzie. Mamy tutaj zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i elegancki kominek. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się urzekającą lokalizacją na terenie nowo wybudowanego osiedla. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoim przestronny, widnym i jasnym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń: przedpokój + 2 garderoby + łazienka + wc + pokój + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny. Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest estetycznie umeblowane i wyposażone. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem należy dodać przepięknie wypielęgnowany ogród. Zmotoryzowanych ucieszy miejsce postojowe. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Możliwość uzgodnienia ceny przy dłuższym terminie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13945)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl