slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 50 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 980 zł/m2. Budynek z 1965 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 349 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje wszystkim domownikom nie tylko najwyższy standard życia w luksusie i wygodzie, ale również solidne poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się elitarną lokalizacją w centrum. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy wszystkie niezbędne w codziennym życiu udogodnienia: parki, dyskonty znanych sieci, markety, sklepy, hala targowa, sklepy, przedszkola, szkoły. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością liczne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem z gustownie zaaranżowanym oświetleniem. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: łazienkę z wc + przedpokój + pokój dzienny + 2 sypialnie + kuchnię. Cena nie obejmuje mebli ruchomych. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. W razie pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5967)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl