nowoczesna aranżacja ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 518 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym, IV piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 2 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 49,8 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 225 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł kapitalny remont i obecnie zachwyca swoją elegancja, prestiżem i wytwornością. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w nobilitującej okolicy, w ścisłym centrum miasta. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– aneks kuchenny
– pokój
– łazienka z wc
– przedpokój.
Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z pomieszczeniem w piwnicy (do wyłącznego użytku) oraz pomieszczeniem strychowym (do wspólnego użytku).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętą w cenie zabudową kuchenną oraz sprzętem AGD. Właściciel dopuszcza jednakowoż pozostawienie również innych elementów umeblowania. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25-letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Gwarantujemy pełną obsługę i pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9367)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl