salon i taras przy ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin (okolice)

Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2012, a także imponująca cena 380 tys. to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 45,54 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 344 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją doskonałą lokalizacją, w otoczeniu bogatej infrastruktury. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży ujmuje m.in.:
– zabudowę kuchni
– szafę ubraniową w stałej zabudowie
– ruchome meble widoczne na zdjęciach.

Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami:
– podtynkowa instalacja kina domowego
– sterowane elektrycznie, zewnętrzne rolety w oknach.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim prestiżowym, widnym i słoneczny, wnętrzem. Na koniec warto zauważyć, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórką lokatorską oraz miejsce postojowe.

Skupujemy luksusowe apartamenty na sprzedaż za gotówkę. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1274)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl