przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 739 tys. złotych a także duża powierzchnia 122,22 mkw. w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie cztery pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien na południowy zachód, wygodne, czwarte piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 046 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale aranżacyjnym. Nowi domownicy będą mieli szereg możliwości aranżacji wnętrza i układu jego pomieszczeń: garderoby, przedpokoju, łazienki, kuchni, trzech sypialni oraz salonu. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka swoją nobilitującą lokalizacją w centrum miasta, w pobliżu słynnych Wałów Chrobrego.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12190)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl