slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Oświęcim (okolice)

Apartament do sprzedaży Oświęcim (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Oświęcimia (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 359 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 46,91 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 653 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Warto podkreślić, że lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd na autostradę A4, jak i do centrum (pięć minut spacerem). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może idealnie odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, kiedy to między innymi zamontowano energooszczędne oświetlenie typu LED, wykonano nową instalację RTV i światłowodową, wymieniono instalację hydrauliczną, wymieniono instalację elektryczną, wszystkie wewnętrzne łącznie z ościeżnicami, wymieniono drzwi wejściowe, położono panele podłogowe klasy AC4, położono gładzie gipsowe itp. Układ pokoi i pomieszczeń w oferowanym na sprzedaż ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka z wc + przedpokój + kuchnia. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest na pewno przynależne pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom i ich rodzinom życie na europejskim poziomie (klimatyzacja). Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Jako jedyne biuro w Polsce dwukrotnie uzyskaliśmy najwyższe wyróżnienie: Statuetkę Orła Brokera WGN. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Posiadamy około 80 biur w całym kraju. WGN działa na rynku obrotu nieruchomościami już od 1991 roku. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy nieruchomości za gotówkę. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4893)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl