slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 480 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1965. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 48,36 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 265 000 zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją doskonałą lokalizacją w wygodnym i cichym punkcie miasta. Nie brakuje tu tak potrzebnych w codziennym życiu: szkół, przedszkoli, sklepów, dyskontów popularnych marek itp. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają ścieżki rowerowe oraz jezioro. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zaaranżowane z wyczuciem dobrego gustu i świetnie doświetlone:
– kuchnia
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także przepięknym widokiem z okien oraz balkonu na zieleń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje częściowe umeblowanie/wyposażenie i pozostaje wciąż do negocjacji. Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5647)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl