slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Starogard Gdański (okolice)

Apartament do sprzedaży Starogard Gdański (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Starogardu Gdańskiego (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 3 986 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 70 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 279 tys. zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje przepiękną lokalizacją, w wyjątkowym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle komfortowe, eleganckie i odremontowane z dbałością o każdy detal. Mamy tutaj: łazienkę + sypialnię + pokój dzienny + aneks kuchenny + przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż jest również stylowo umeblowany. Rodziny posiadające samochód będą mogły ta terenie posesji postawić garaż. Dużym atutem jest z pewnością przepiękny ogród, co jest rzadkością w przypadku ofert apartamentowych. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla osób ceniących życie w zgodzie z naturą, w ciszy i spokoju. W najbliższej okolicy podziwiać można imponujące widoki na pola i lasy. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (199-179)

Kontakt:
e-mail: k.bartnicka@broker.stg.pl