modna aranżacja salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Starogard Gdański (okolice)

Apartament do sprzedaży Starogard Gdański (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Starogardu Gdańskiego (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 279 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 70 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 3 986 zł/m2. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może unikatową lokalizacją, w wyjątkowym miejscu, z dala od zgiełku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży kompletnie odremontowane:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są ustawne i przestronne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest pięknie umeblowany. W tym miejscu warto wspomnieć i przynależnym do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu ogrodzie z możliwością postawienia garażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się dla osób ceniących spokój i zżycie w zgodzie z naturą. Wokół piękne widoki na pola i lasy. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (199-179)

Kontakt:
e-mail: starogard@wgn.pl