slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 379 000 zł (5 902 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1986 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 64,22 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim atrakcyjnym, komfortowym i eleganckim wnętrzem:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– loggia.
Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu obejmuje meble i sprzęty w zabudowie. Pozostałe elementy umeblowania/wyposażenia do negocjacji z właścicielem. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również prestiżową lokalizacją w rewelacyjnej okolicy. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura: szkoły, przedszkola, żłobki, centra handlowe, pływalnie, centra sportowe, dyskonty popularnych sieci etc. Lokalizacja zapewnia również znakomitą komunikację z resztą miasta. Bezpieczne oraz spokojne sąsiedztwo. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno parking przed blokiem, a rodziny z małymi dziećmi plac zabaw.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5612)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl