slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2021 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien na zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 800 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 6-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 55 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu kompletnie nowy, komfortowy i zaprojektowany w wysmakowanym stylu. Luksusowy apartament na wynajem wraz z 2 miejscami parkingowymi (dodatkowo płatne) + pomieszczeniem gospodarczym na korytarzu.
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– taras.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu, za co odpowiada między innymi rozprowadzona klimatyzacja. Prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla zamyka długą listę zalet tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura za obsługę. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków.

WGN Piotrków Trybunalski zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5632)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl