slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 349 000 zł (5 915 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1980 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 59 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim przepięknie odremontowanym i przebudowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal. Dużym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest także jego funkcjonalny rozkład pomieszczeń obejmujący:
– hol;
– jadalnię;
– kuchnię;
– salon;
– łazienkę;
– 2 sypialnie.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgn.pl. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5760)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl