slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 39 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 769 zł/m2. Budynek z 2016 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 420 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od przekroczenia progu swoim komfortowo urządzonym, jasnym, kameralnym i eleganckim wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w rewelacyjnej i poszukiwanej na rynku lokalizacji z szybkim dojazdem zarówno do szkół, przedszkoli, żłobków, centr handlowych, sklepów, usług wszelkiego rodzaju etc.,) jak i nad czyste jezioro, do lasu, pobliskiej stadniny koni czy szeroko rozumianych terenów rekreacyjnych. Lokalizacja zapewnia również dogodny dojazd do obwodnicy. Zamożne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresują na pewno liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe na osiedlu zamykanym na szlaban (otwierany telefonicznie lub pilotem).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada zabezpieczone domofonem wejście. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest jego estetycznie zaprojektowane, jasne, kameralne wnętrze:
– sypialnia;
– salon;
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc;
– balkon.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Z okien oraz balkonu rozpościera się imponujący widok na tereny zielone.

Zapraszamy na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1422)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl