slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 526 tys. zł (7 094 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o ośmiu kondygnacjach. Rynek wtórny. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 74,15 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Szóste piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje atrakcyjną lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla w otoczeni bogatej infrastruktury. Znajdziemy tu: place zabaw, przychodnie zdrowia, żłobki, szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe etc. W okolicy znajdziemy także przepiękne tereny zielone. Na rodziny posiadające samochód czekają liczne miejsca postojowe (dodatkowo płatne: 20 000 złotych). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom duży komfort, co zapewnia ogrzewanie podłogowe oraz przygotowana instalacja do klimatyzacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się gustownie zaaranżowanym wnętrzem z oryginalnym oświetleniem LED-owym: wc + łazienka + sypialnia + balkon + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się imponujący widok na zieleń. Luksusowy apartament na sprzedaż o olbrzymim potencjale aranżacyjnym – możliwość demontażu ścianek działowych, co daje swobodę przy aranżacji wnętrza.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert elitarną lokalizacją w centrum miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej prezentacji dużą powierzchnią, estetycznie urządzonym wykończeniem oraz gwarancją życia na imponującym poziomie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgnpiotrkow.pl. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6003)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl