slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Apartament na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert powierzchnią 29,5 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 119 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 210 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży dedykowany majętnym klientom przyzwyczajonym do życie na najwyższym poziomie. To również doskonała propozycja dla biznesmenów i inwestorów planujących otwarcie lokalu usługowego czy biura, bowiem oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament znakomicie nadaje się pod działalność komercyjną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją nieopodal specjalnej strefy ekonomicznej, co daje unikalną możliwość prowadzenia działalności komercyjnej na preferencyjnych warunkach.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają liczne miejsca postojowe znajdują przy budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa wytwornym wnętrzem o następującym rozkładzie: przedpokój + łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej też wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. To wyjątkowa okazja na inwestycję w przyszłość. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani luksusowym apartamentem na sprzedaż, serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na osobistą prezentację i poznać wszystkie jego atuty.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.(015-14197)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl